Oksijen Konsantratörü

Marka: Medikal Malzemeleri

Fiyat: 0,00 TL

<--[if gte mso 9]> Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 <[endif]--><--[if gte mso 10]><[endif]-->

HikonebOxyBreath Oksijen Konsantratörü NASA tarafindan gelistirilmis PSA prensibi ileçalisir. Havadaki oksijeni süzerek saflastirir ve hastaya verir. 5 Lt/Dakikaoksijen çikisi, ayarlanabilir.
CE ve ISO Belgeli
Mensei: Türkiye

Oksijen konsantratörleri, havadaki azot gazlarini ayirarakoksijen saglayan cihazlardir. Oksijen konsantratörleri sivi oksijen türlerineoranla daha düsük maliyetli ve etkili oksijen tedavisi saglamaktadirlar.Günlükhayatta oksijen ihtiyaci olan hastalarin 80 i oksijen konsantratörlerikullanmaktadirlar.

Oksijen konsantratörlerinin ortaya çikmasindan önce,oksijen ihtiyaci olan hastalar silindirik sivi oksijen tüpleri kullanmakzorunda idi. Bu zorunluluk oksijen konsantratörlerinin üretimi ile geçmistekaldi. Günümüz oksijen konsantratörleri sürekli oksijen çikisi saglamakabiliyetine sahip cihazlar olarak oksijen hastalarinin vazgeçilmezgereksinimleri haline gelmistir. Bu cihazlar havada 21 oraninda bulunanoksijeni, azottan ayirarak 90 - 95 oraninda sabit çikisli oksijenvermeözelligine sahiptir.

Hikoneb® OxyBreath 5L Oksijen konsantratörleri, sicakiklimli bölgelerde dahi verimli olarak çalisabilmektedir. Çünkü sogutmamekanizmasinda kullanilan çift fan sayesinde kompresörde meydana gelebilecekisinma arizalarina karsi önlem alinmistir. Ayrica cihazin sogutma fanlaricihazin altina yerlestirildiginden hava akisi düzenli olaraksaglanabilmektedir. Cihazda hasta tarafindan kolaylikla degistirilebilenbakteri ve hava filtreleri mevcutdur. Filitrelerin düzenli bir sekildedegistirilmesi ile cihaz uzun yillar verimli bir seklide kullanilabilmektedir.

Ana Özellikler
Sürekli Oksijenihtiyaci olan hastalar için ideal
Kolay kullanim
Uzun cihaz ömrü
Tak - Çalistirözelligi
Yüksek kaliteliMolecular Sieve