EZ-BATHE Yatakta Yıkama Sistemi

Marka: Medikal Malzemeleri

Fiyat: 0,00 TL

 

EZ-BATHE® Sisme Küvet Aksesuarlari ile...

Patentli EZ grubu-Evde Bakim Ürünleri ile hastalar islak banyo keyfini çikarabilir EZ-BATHE müsterilerine banyo ya da dus keyfini yataklarindan kalkmadan çikarmalarini saglar. Müsteri basitce esnek küvet üzerine kaydirilir, sonra içindeki islak-kuru vakum pompasi (Türkiye sartlarina uygun degildir) ya da ayak pompasi kullanilarak sisirilir (standart olarak setin içerisinde ayak pompasi bulunmaktadir). Yeni aerodinamik tasarimi ile desteklenmis küvet daha uzun ve daha derindir. Küvet açildiginda 214cm x 104cm x 22cm (uzunluk x genislik x yükseklik) (iç boyutlari 181cm x79cm-49 cm orta noktasi) bireylerin188 cmye kadar uzunlugu olan bireylerin yerlesmesini saglar.

Küvet Ölçüleri (distan) : 214cm x 104cm x 22cm (uzunluk x genislik x yükseklik)
Küvet Ölçüleri (içten : 181cm x 79cm-49 cm(orta noktasi) (uzunluk x genislik )

Tüm yataklar için uygundur. El dusu 750 cm ye kadar yukariya düzenlebilir. Drenaj hortumlari (küvet, lavabo ve tuvalet için) uzun süre emmek veya sabit sekilde kurutmak için kullanilabilir, ayrica bu özellikler dus yapmak için kapatilabilir. Drenaj hortumun ve vakumun her ikisi de, küveti bosaltabilir ve doldurabilir.

Konforuyla ve kolayligiyla EZ banyo baska bir sey ile karsilastirildiginda yerini hiçbir sey tutamaz

U.S. Patent No.: D498,828

Not : Islak Kuru vakum pompasi Türkiye de satilmamaktadir. Setin içerisinde standart olarak ayak pompasi bulunmakta ve bu ayak pompasi ile yatak sisirlmektedir. Pompa hacmi büyük oldugu için yatak kisa zamanda sisebilmektedir. Özellikle elektrikli islak - kuru pompa istenirse özel olarak getirtilebilir ancak voltaj ayarlayici kullanilmasi gerekmektedir. Çünkü elektrikli pompanin çalisma voltaji 110 volttur.