EZ-SHAMPOO SaçYıkama Tepsisi

Marka: Medikal Malzemeleri

Fiyat: 177,00 TL

EZ-SHAMPOO® Saç Yikama Tepsisi ile oturdugunuz yerde konforlu bir yikama saglanir. Hafiftir ve tasinabilir.

EZ-SHAMPOO® SAÇ YIKAMA TEPSISI müsterilerin konforu için omuzlarinda dik bir sekilde durarak saçlarinin kolay sampuanlamalarini ve yikanmalarinisagliyor. Bu tasinabilir sampuanlama, yikama ve durulama tepsisi kompakt ve hafiftir.

Bizim son derece kolay-EZ-SHAMPOO SAÇ YIKAMA TEPSISI kullanimi rahat ve oturur dinlenme pozisyonda, kolay sampuanlama ve yikamaiçin müsterinin omuzlarinda boynuna uyacak sekilde sekillendirilmis ve tasarlamistir. Üstün konforu saglamak ve kaymayi önlemek amaciyla tepsiyi ve boynu çevreleyen açiklik benzersiz esnek kauçuk özelligindedir. Kompakt ve hafif olmasiyla, EZ-SHAMPOO SAÇ YIKAMA TEPSI sinirli hareket edenler için rahatlik saglar. Hastabakicinin zorlanmasini önler.

Yükseltilmis kenar, hastaninüzerine su dökülmesini engeller. Kontürlü taraf boyun destegini saglar. 89cm kayisi müsterinin önkol etrafinda tepsiyi sabit tutmak için tasarlanmistir.

EZ-SHAMPOO SAÇ YIKAMA TEPSISI dayanikli ama hafif plastikten yapilmistir ve kolaylikla sabun veya dezenfektan ile temizlenebilir. Sandalye veya tekerlekli sandalye ile kullanilabilir. Lateks içermez.

Kite (sete)el yikama dahil degildir.