EZ-SHAMPOO

Marka: Medikal Malzemeleri

Fiyat: 272,00 TL

EZ-SHAMPOO®, yatakta kolayca saçlarinizin yikanmasini saglar.
EZ-SHAMPOO® sisme havuz ihtiyaci olan kimseler için doldurulur, canlandirici sampuan yatalak hastalar ve engelliler için rahatlatici etkide bulunur.


Patentli EZ-SHAMPOOile kafa ve omuzlarin geri kalani rahatça temizlenir. EZ_SHAMPOO kadar basit, hizli ve rahat bir banyoyu yatakya yerinizden kalkmadanyapmaniz baskabir sistemle mümkün degildir. EZ-SHAMPOO sisme küvet ve canlandirici sampuanyatalak hastalar ve engelliler için benzersiz bir ihtiyaçtir. Agiz veya hava pompasi ile sisirildiginde, özel tasarlanmis EZ-SHAMPOO güvenligiyle hastanin boyun ve omuz yastiklarikisiye uygun formu ile kaliteli bir yikama havuzu oldugunu gösterir.Klasik drenaj hortumu etkili bir sekilde havuzdan sabun köpügünü ve suyu emer.

Tüm bu temizlik için gerekli olan sadecekuru havludur. Havluilekurulanir sonra havasi bosaltilir. Saklamak için de küçük katlanmis bir havlunun kalinligi kadar bir boslugu yeterlidir. Bu kadar kolay

EZ-SAMPUANIçok saglam kalinvinilden yapilmistir veiki yil garantilidir. Hafif ve kompakt boyutu ile, EZ-SAMPUANI 61 cm genisliginde ve51 cmuzunlugundadir. 20 cm derin çift tüp tasarimi sularinsiçramasini ve dökülmesini önler. Tasinabilir dus aksesuarlari opsiyonel olup,istek üzerine satinalinabilir.

Havuz Ölçüleri : 61cm x 51cm x 20cm ( en x uzunluk x yükseklik )